KREDYTY, Pożyczki - Przyspieszamy formalności - Ekspert!

Odsłony: 643
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie
Miasto:   Katowice
Telefon:   22 1228058

 

KREDYTY - przyspieszamy formalności, dokumentację załatwiamy za Ciebie!

- niezależnie od BIK, KRD, ZUS, US, z komornikiem
- bez zgody małżonka, bez poręczycieli
- KONSOLIDACJE - połącz pożyczki w jedną!
- ODDŁUŻENIA - pomagamy spłacić Twoje długi! Największa i Najlepsza oferta bankowa i pozabankowa na śląsku!
- Bez ukrytych kosztów i opłat
- Niskie Oprocentowanie i Raty z możliwością odroczenia na kolejny okres

EKSPRESOWO / PROFESJONALNIE / BEZ PROBLEMÓW - u Nas znajdziesz wsparcie w każdej trudnej sprawie - NIE utrudniamy, POMAGAMY! Wsparcie Ekspertów, Profesjonalne doradztwo, Opieka prawna GRATIS! Gwarancja i najlepsze referencje od naszych Klientów!

Profesjonalnie *** Bezpiecznie *** Wygodnie

(22) 122 80 58 - Śląsk i okolice
www.kredytzoltedrzwi.pl - złóż wniosek on-line! (Śląsk i okolice)

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,7%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowania kosztów): 36 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 50 965,99 zł, oprocentowanie nominalne: 6,99%, całkowity koszt kredytu: 14 965,99 zł (w tym: prowizja: 4 000 zł (10%), odsetki: 10 965,99 zł), 86 równych, miesięcznych rat w wysokości 592,63 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 02.02.2016 r.

Pożyczkodawca:
Międzynarodowy Operator Finansowy Oddział w Polsce Sp. z o.o. informuje, iż współpracuje w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych z Fines S.A. Open Finance Sp. z o.o. i GTF Sp. z o.o. informuje, iż z tytułu współpracy opisanej powyżej otrzymuje od pożyczkodawców wynagrodzenie, a nadto w ramach zawieranych umów i zależnie od ich treści, posiada umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych, koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy.

Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowy Operator Finansowy Oddział w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Al. Jerozolimskie 81 w Warszawie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania do zawarcia umowy pożyczki, oraz w celu marketingu produktów i usług administratora danych.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Szybka pożyczka bez zaświadczeń

Szybka pożyczka be...

Polska, Podlaskie, Suwałki
Pożyczka na jesień!

Pożyczka na jesień!

Polska, Małopolskie, Tarnów
Biuro Rachunkowe Warszawa Bródno

Biuro Rachunkowe W...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Prometeusz Finanse pożyczki ,chwilówki,odszkodowania

Prometeusz Finanse...

Polska, Małopolskie, Kraków
Dotacje - na rozpoczęcie działalności / unijne / TAX CARE

Dotacje - na rozpo...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.