KREDYTY, Pożyczki - Przyspieszamy formalności - Ekspert!

Dodany Mar 09, 2017 | Odsłony: 868
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie
Miasto:   Katowice
Telefon:   22 1228058

 

KREDYTY - przyspieszamy formalności, dokumentację załatwiamy za Ciebie!

- niezależnie od BIK, KRD, ZUS, US, z komornikiem
- bez zgody małżonka, bez poręczycieli
- KONSOLIDACJE - połącz pożyczki w jedną!
- ODDŁUŻENIA - pomagamy spłacić Twoje długi! Największa i Najlepsza oferta bankowa i pozabankowa na śląsku!
- Bez ukrytych kosztów i opłat
- Niskie Oprocentowanie i Raty z możliwością odroczenia na kolejny okres

EKSPRESOWO / PROFESJONALNIE / BEZ PROBLEMÓW - u Nas znajdziesz wsparcie w każdej trudnej sprawie - NIE utrudniamy, POMAGAMY! Wsparcie Ekspertów, Profesjonalne doradztwo, Opieka prawna GRATIS! Gwarancja i najlepsze referencje od naszych Klientów!

Profesjonalnie *** Bezpiecznie *** Wygodnie

(22) 122 80 58 - Śląsk i okolice
www.kredytzoltedrzwi.pl - złóż wniosek on-line! (Śląsk i okolice)

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,7%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowania kosztów): 36 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 50 965,99 zł, oprocentowanie nominalne: 6,99%, całkowity koszt kredytu: 14 965,99 zł (w tym: prowizja: 4 000 zł (10%), odsetki: 10 965,99 zł), 86 równych, miesięcznych rat w wysokości 592,63 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 02.02.2016 r.

Pożyczkodawca:
Międzynarodowy Operator Finansowy Oddział w Polsce Sp. z o.o. informuje, iż współpracuje w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych z Fines S.A. Open Finance Sp. z o.o. i GTF Sp. z o.o. informuje, iż z tytułu współpracy opisanej powyżej otrzymuje od pożyczkodawców wynagrodzenie, a nadto w ramach zawieranych umów i zależnie od ich treści, posiada umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych, koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy.

Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowy Operator Finansowy Oddział w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Al. Jerozolimskie 81 w Warszawie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania do zawarcia umowy pożyczki, oraz w celu marketingu produktów i usług administratora danych.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Akcja Konsolidacja

Polska, Śąskie, Zabrze
Pożyczki od ręki! Szybko! Nawet 100 tys. zł !

Pożyczki od ręki! ...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Biały Bór

Kredyty na wakacje...

Polska, Dolnośląskie
POŻYCZ PIENIĄDZE Z NAMI BEZ BIK I KRD

POŻYCZ PIENIĄDZE Z...

Polska, Dolnośląskie, Dobre Miasto

Kredyt na dowolny ...

Polska, Śąskie, Zabrze

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.