Kredyty, Pożyczki - wniosek przez Internet!

Dodany Mar 09, 2017 | Odsłony: 829
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie
Miasto:   Katowice
Telefon:   22 1228058

 

Nowość!!

Złóż wniosek on-line i czekaj na kontakt ze strony naszych Konsultantów, którzy przedstawią Ci idealną, dopasowaną do Ciebie ofertę!

Idealne rozwiązania w każdej sprawie!

Nie możesz poradzić sobie z nadmiarem finansowych zaległości? Kłopoty finansowe nie dają ci spokoju? Szukałeś w innych miejscach, ale nikt nie jest w stanie Ci pomóc? DOBRZE trafiłeś!

To właśnie MY zrobimy wszystko, abyś mógł spać spokojnie, jesteśmy Tu dla CIEBIE :-)

Pożyczki, Kredyty, Chwilówki - w dobrej cenie, bez ukrytych kosztów, z przejrzystym warunkami, idealnym oprocentowaniem i ratą (z możliwością odroczenia spłaty na kolejny okres), ze wszelkimi udogodnieniami.

Zastanawiasz się, czy to wszystko jest możliwe? Nie myśl, po prostu zadzwoń i pytaj o szczegóły.

Śląsk - (22) 122 80 58
www.kredytzoltedrzwi.pl

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,7%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowania kosztów): 36 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 50 965,99 zł, oprocentowanie nominalne: 6,99%, całkowity koszt kredytu: 14 965,99 zł (w tym: prowizja: 4 000 zł (10%), odsetki: 10 965,99 zł), 86 równych, miesięcznych rat w wysokości 592,63 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 02.02.2016 r.

Pożyczkodawca:
Międzynarodowy Operator Finansowy Oddział w Polsce Sp. z o.o. informuje, iż współpracuje w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych z Fines S.A. Open Finance Sp. z o.o. i GTF Sp. z o.o. informuje, iż z tytułu współpracy opisanej powyżej otrzymuje od pożyczkodawców wynagrodzenie, a nadto w ramach zawieranych umów i zależnie od ich treści, posiada umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych, koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy.

Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowy Operator Finansowy Oddział w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Al. Jerozolimskie 81 w Warszawie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania do zawarcia umowy pożyczki, oraz w celu marketingu produktów i usług administratora danych.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Dam Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury

Dam Koszty - Sprze...

Polska, Mazowieckie
Kredyty Na Oświadczenie

Kredyty Na Oświadc...

Polska, Śąskie, Częstochowa
SZUKASZ KREDYTU ? POMOŻEMY SZYBKO I  SKUTECZNIE !

SZUKASZ KREDYTU ? ...

Polska, Małopolskie, Kraków

Potrzebujesz gotów...

Polska, Śąskie, Zabrze
Biuro Rachunkowe Gdańsk MG-Finanse – Księgowy z doświadczeniem

Biuro Rachunkowe G...

Polska, Pomorskie, Gdańsk

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.